• Použití Power Car Tab je velmi jednoduchý způsob, jak snížit emise, spotřebu paliva, dosáhnout lepšího výkonu vašeho motoru a tím snížit celkové náklady na provoz.

Jednoduchá aplikace formou tablet. Tableta se vloží do nádrže vašeho vozu nalévacím otvorem a pak už jen stačí natankovat.

• Power Car Tab je vhodný pro všechny typy motorů, jak benzinové, tak naftové.

• Díky kvalitnějšímu zážehu a dokonalému prohoření palivové směsi se podstatně snižují emise.

• Díky snížené spotřebě paliva se o 5 až 15 % prodlouží dojezd vašeho vozu. Za předpokladu dobrého technického stavu ujedete s Power Car Tab podstatně více kilometrů.


Doporučené dávkování: jedna tableta na 40 litrů benzínu nebo nafty.

Jak to celé funguje?

Power Car Tab s high-tech složením je palivový kondicionér nejvyšší generace, který pronikne až do spalovacích komor skupin válců. Jeho nespornou výhodou je, že se beze zbytku rozpustí v palivu. Jedna ze tří složek kondicionéru se jmenuje Ferrocene. Jejím úkolem je zajistit rychlé a dokonalé prohoření paliva ve spalovacích komorách. V průběhu tohoto procesu se vytváří oxid železitý, který likviduje karbonové usazeniny. Ty postupně shoří a na kovových částech se vytváří mikroskopická ochranná vrstva. Ferrocene funguje díky spalovacím teplotám také jako mazivo. V důsledku toho se snižuje koeficient tření, je zajištěný hladší chod motoru a eliminuje se tzv. „klepání“.
Tablety Power Car Tab jsou navržené tak, aby doplnily molekulární strukturu benzínu, motorové nafty, LPG i ethanolu, a tím zajistily efektivnější spalování. Veškeré palivo shoří v rámci expanzního cyklu již ve spalovacích komorách. To přináší jednak zvýšení výkonu a také výrazné snížení emisí. Používáním kondicionéru dochází k podstatnému snižování tvorby oxidů dusíku (NOx) a oxidu uhelnatého. Dále se snižuje tvorba všech exhalátů plynů a zamezuje se tvorbě sazí. Všechny uvedené skutečnosti zvyšují účinnost motoru a výrazně prodlužují jeho životnost.

Průběh provozu motoru

Každý motor v průběhu provozu stárne. Jednou z příčin je shromažďování trvalých karbonizačních úsad, snižuje se spalovací objem a tím narůstá spotřeba paliva. Karbonizační úsady jsou primární příčinou zvýšené spotřeby paliva. Tím se u motoru snižuje účinnost – motor má daleko vyšší spotřebu, nižší výkon, reaguje pomaleji, spalování paliva se zhoršuje a tím se zvyšují emise výfukových plynů. V minulosti se řešil tento problém kapalinovou dekarbonizací, nebo se používaly různé přísady, které byly zcela nefunkční. Žádná z těchto možností není zcela uspokojivá, všechna tato řešení jsou cenově nákladná a některá z nich mají negativní dlouhodobé důsledky. Nyní se však na trhu objevil produkt Power Car Tab, který spolehlivě řeší výše uvedené provozní problémy.

Ekonomika a užitek, který získáte při používání Power Car Tab:

• Palivový kondicionér Power Car Tab používá technologii Boogie Energy Pill, prověřenou milióny zákazníků v průběhu více než 20 let používání.

• Optimalizuje hoření, tím zvyšuje výkon Vašeho motoru a dochází ke snížení spotřeby paliva (zlepšuje se ekonomika provozu motoru).

• Vyšší výkon motoru se dá využít i pro dosažení vyšší rychlosti, nebo větší síly (tahače, buldozéry atd.). V těchto případech však nepočítejte s úsporou paliva.

• Při stejné rychlosti a síle snižuje spotřebu paliva o 5 až 15 %, což je potvrzeno NTL – Nezávislou tribotechnickou laboratoří.

• Výrazně snižuje emise, redukuje tvorbu skleníkových plynů a je šetrný k životnímu prostředí.

• Odstraňuje karbonizační úsady z Vašeho motoru.

• Více kilometrů za stejný finanční obnos (prodloužení dojezdu při stejném množství paliva).

• Chrání palivový systém včetně ventilů a zamezuje tvorbě karbonizačních úsad.

• Čistí celý palivový systém a zajišťuje plynulejší chod motoru. Snižuje klepání a hlučnost motoru.

• Prodlužuje životnost svíček, ventilů a pístů.

• Prodlužuje životnost skupiny pístů a válců motoru a dobu výměny vozidla.

• U starších motorů nahrazuje funkční vlastnosti olova.

Proč si zvolit právě Power Car Tab, kondicionér pro vaše palivo?

Je zcela bezpečný pro Váš motor, což je potvrzeno certifikací NTL – Nezávislé tribotechnické laboratoře paliv a maziv ČR. Náš palivový kondicionér je plně kompatibilní s uhlovodíky, úplně shoří a nezanechává žádné zbytky. Většina podobných přípravků vyrobených v USA obsahuje přísady, které nejsou plně kompatibilní a po dlouhou dobu ponechávají nespálené zbytky v motoru. Díky tomu není možné dosáhnout tak vysoké účinnosti. Naše tableta obsahuje mimo Ferrocene, který zajišťuje lepší prohoření palivové směsi, maznou složku a také účinný emulgátor. Všechny tři složky mají navíc synergický efekt, kde jedna složka posiluje účinnost druhé.

Jak nejlépe poznáte, že tableta Power Car Tab funguje?

• Průkazný důkaz, že skutečně funguje, je jednoduché změření emisí (například před STK) před použitím tablet a po pěti spotřebovaných plných nádržích s tabletami.

• Dalším důkazem jsou dokonale čisté svíčky pokryté jemnou červenou ochrannou vrstvou.

• U vstřikovacích trysek čistí výstupní část trysky a na uzavíracích sedlech trysek se nehromadí mechanické mikročástice.

• Snížení spotřeby.

• Zřetelně patrný nárůst výkonu a hladšího chodu, který pocítíte již po spotřebovaných pěti nádrží s tabletami.

• Po stejné době dokonale vyčistí karbonizační úsady ve výfukovém systému a nenarušuje přitom funkci katalyzátoru. Čisté svíčky jsou důkazem postupného pročišťování, které vede k samotnému vyčištění výfukového potrubí.

Palivový kondicionér Power CarTab. Cena za balení 590 Kč s DPH.

Balení obsahuje 10 ks tablet, jedna tableta pak vychází na pouhých 59,-Kč s DPH. 1 tableta = 40 litrů paliva. 1 balení 10ks tablet = 400 litrů paliva. Použití Power Car Tab je velmi jednoduchý způsob, jak snížit emise, spotřebu paliva, dosáhnout lepšího výkonu vašeho motoru a tím snížit celkové náklady na provoz.

Pro objednání a více informací volejte pro Oblast Jablunkov – Třinec

Na tel.+420 739 988 131

Nebo pište na email: lukasbojko@seznam.cz